Znamy się od dobrych kliku lat. Razem współpracowalismy, debatowaliśmy i doradzaliśmy.

Pomysł na ten Podcast a tym samym stronę – zwinna kultura – powstał w naszych głowach po wspólnej debacie „Czy kultura może być zwinna? Zarządzanie i komunikacja w instytucjach kultury” zorganizowanej w 2020 r. w ramach konferencji „Marketing w kulturze”. Podcast zaczęliśmy nagrywać w lutym 2021.

To nasz pierwszy raz. Pierwszy podcast. Liczymy na Waszą wyrozumiałość oraz konstruktywną krytykę 🙂

Beata Dubiel-Stawska

Fascynuje mnie uczestniczenie w poszukiwaniu nowych idei i rozwiązań. Dzielę się doświadczeniem – ono podpowiada mi, gdzie jest początek i sens sytuacji, w której jesteśmy.

Ciągnie mnie do ludzi utalentowanych, ludzi z pasją. Zachęcam ich do działania, podejmowania ryzyka, bo wiem, że to najlepszy sposób zdobywania nowych umiejętności.

Lubię wyjaśniać, inspirować, przekonywa, ożywiać.

Pomagam tym, którzy działają w kulturze robić to lepiej, zwinnie.

Więcej:

panstwostawscy.com

grupab8.pl

Aleksandra (Ola) Stańczuk

Ludzie, relacje, komunikacja, projekty, zadania, awarie, zmiany, to moja codzienność.

Ponad 10 lat zajmuję się zarządzaniem projektami. Swoją przygodę zaczęłam w sektorze kultury. Współtworzyłam zespół komunikacji w Narodowym Centrum Kultury, portale dla animatorów i animatorek kultury: PlatformaKultury, KulturaDostepna oraz coroczne wydarzenie Ogólnopolską Giełdę Projektów. Od kilku lat pracuję w branży IT, zarządzam zespołami programistów i projektami technologicznymi: aplikacjami i portalami (m.in.: eBilet.pl, vibez.pl, wp.pl, sportowefakty.wp.pl).

Sercem zawsze z sektorem kultury, rozumem ze zwinnym
i mądrym zarządzaniem.

Lubię dzielić się doświadczeniem i słuchać innych.

Więcej:

www.linkedin.com/in/aleksandrastanczuk/

Dominik Pokornowski

Pomagam instytucjom kultury w wykorzystaniu zwinnych metod zarządzania. Zajmuję się projektami IT i komunikacją online. Posiadam 18 lat doświadczenia. Od 11 lat szkolę i doradzam w komunikacji cyfrowej (Agile, Kanban, Scrum, GTD, strategia komunikacji). 

Ukończyłem filozofię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika oraz studia podyplomowe Public Relations oraz Zarządzania Projektami. Uzyskałem certyfikacje z zarządzania projektami AgilePM® Agile Project Management, Agile Software Development EDX, Information Security System ISO 27001:2013, Business Continuity Management System ISO 22301:2014

Więcej:

haipaa.com

314r.pl